چه چیز ها شهوت را کم می کنند؟!!!

عکس شهوتی کیر به کوس زن افغان
gap3xy عکس شهوتی کیر به کوس زن افغان

چه چیز ها شهوت را کم می کنند؟!!!

سکسی گپ، اولین مجله ی سکسی در افغانستان!
آن چه که میل جنسی تان را خراب می کند کدام ها هستند؟
بعضی افراد وقتی تحت استرس قرار می گیرند به خوبی از پس بسیاری از کارهای شان بر می آیند، ولی احساس جنسی معمولاً یکی از آن ها نیست.
استرس در محل کار، خانه یا در روابط می تواند برای هر کسی ایجاد شود، این که یاد بگیرید چه طور این استرس را به روشی درست کنترُل کنید، واقعاً به شما کمک می کند.
خیلی کارها هست که خودتان می توانید برای کنترل استرس انجام دهید یا این که به یک مشاور یا پزشک مراجعه نمایید، مشکل داشتن با شریک زنده گی تان میل جنسی شما را از بین می برد مشکل داشتن با شریک زنده گی تان جزء عوامل اصلی نابود کننده میل جنسی است.
برای زنان، احساس نزدیکی مهم ترین بخش برای داشتن میل جنسی است؛ برای هر دو جنس، جر و بحث کردن، ارتباط ضعیف، احساس خیانت یا هر مشکلی که با اعتماد کردن در ارتباط باشد، میل جنسی را از بین می برد.
اگر برگشتن به روال عادی زنده گی برای تان سخت است، بهتر است به جلسات مشاوره دو نفره بروید.
الکل میل جنسی شما را از بین می برد نوشیدنی الکلی ممکن است باعث شود راحت تر میل جنسی خود را ابراز کنید، ولی مصرف الکل می تواند میل جنسی شما را سرکوب کند، هم چنین مست و یا نشه بودن شما می تواند باعث از بین رفتن میل جنسی شریک تان شود. خواب خیلی کم میل جنسی شما را از بین می برد، اگر میل جنسی شما هنوز بیدار نشده از بین می رود، شاید به این دلیل باشد که خواب کافی ندارید؛ خیلی دیر به تخت خواب می روید یا خیلی زود از خواب بیدار می شوید؟ برای خوابیدن مشکل دارید؟ مثلاً، دیر به خواب رفتن یا از خواب پریدن یا مشکلاتی مثل آپنه خواب؟ هر چیزی که باعث به هم خوردن استراحت و خواب خوب شبانه شود، می تواند برای میل جنسی مشکل ساز باشد.
خسته گی جسمی و روحی نیز احساسات جنسی را سرکوب می کند، روی عادات خواب خود کار کنید و اگر مشکل تان حل نشد با پزشک تان مشورت کنید.
بچه دار شدن میل جنسی شما را از بین می برد به محض این که بچه دار شوید، میل جنسی خود را از دست نمی دهید؛ با این حال، برخی اوقات به خاطر نگه داری از نوزاد و نزدیک بودن به او این میل جنسی را زیر پا می گذارید؛ یک پرستار بچه برای نگه داری کودک تان استخدام کنید تا به همان اندازه که والدین خوبی هستید، شریک زنده گی خوبی هم باشید.
اگر نوزادتان تازه به دنیا آمده و زمانی که او خواب است، رابطه جنسی داشته باشید.
برخی از داروها هم میل جنسی شما را از بین می برند برخی از داروها هم می توانند میل جنسی را کاهش دهند؛ برخی از این داروها عبارتند از: – داروهای ضد افسرده گی – داروهای فشار خون – قرص های ضد بارداری – شیمی درمانی – داروهای درمان ایدز – داروهای ریزش مو- ورزش نکردن و …
داشتن احساس خوب نسبت به خودتان می تواند میل شما را افزایش دهد، اگر شریک زنده گی تان میل کمی دارد او را مطمئن کنید که برای شما جذاب است.
چاقی میل جنسی شما را از بین می برد زمانی که اضافه وزن دارید یا چاق هستید، اغلب میل جنسی کم رنگ می شود، این مسأله می تواند باعث شود که از رابطه جنسی لذت نبرید، نمی توانید کارهایی که می خواهید را انجام دهید یا میل تان به خاطر دوست نداشتن اندام تان عقب رانده خواهد شد، روی احساسی که نسبت به خود دارید کار کنید یا در صورت نیاز با مشاور صحبت کنید تا به شما کمک کند.
مشکلات نعوظ (بیداری شدن کیر) میل جنسی شما را از بین می برند مردانی که مشکل اختلال نعوظ دارند، اغلب نگران این هستند که از نظر جنسی چه گونه به نظر می رسند و این نگرانی می تواند میل آن ها را از بین ببرد.
اختلال نعوظ قابل درمان است و زوجین باید به هم کمک کنند تا این مشکل تأثیری روی روابط شان نداشته باشد.
پایین بودن تستوسترون میل جنسی شما را از بین می برد، هورمون تستوسترون مانند سوخت برای میل جنسی است.
با بالا رفتن سن مردان، سطح هورمون تستوسترون در آن ها کمی کاهش پیدا می کند و در نتیجه میل جنسی آن ها کاهش پیدا می کند، ولی کاملاً از بین نمی رود.
خیلی موارد دیگر، از روابط گرفته تا وزن، هم می توانند روی میل جنسی مردان و سطح تستوسترون تأثیر گذار باشند، بنابراین شرایط برای همه مردان یک سان نیست.
افسرده گی میل جنسی شما را از بین می برد، افسرده گی می تواند احساس لذت بردن از خیلی چیزها از جمله رابطه جنسی را از بین ببرد؛ بنابراین حتماً باید برای درمان آن کمک بگیرید، اگر درمان شما دارویی است و باعث کاهش میل جنسی شما می شود، به پزشک تان اطلاع دهید، چون برخی از داروهای ضد افسرده گی (نه همه) باعث کاهش میل جنسی می شوند.
در این مورد با درمان گر خود صحبت کنید.

یائسه گی میل جنسی شما را از بین می برد بسیاری از زنان، نزدیک به یائسه گی میل جنسی شان اُفت پیدا می کند؛ این مسأله تا حدودی با علایمی مثل خشکی واژن و درد هنگام رابطه جنسی خودش را نشان می دهد، ولی هر زنی با زن دیگر فرق دارد و احتمالش وجود دارد که با تمایلی که به نگه داشتن رابطه، اعتماد به نفس و سلامت کلی بدنی دارید، زنده گی جنسی فوق العاده ای بعد از یائسه گی تجربه کنید.
عدم صمیمیت میل جنسی شما را از بین می برد، رابطه جنسی بدون احساس صمیمیت می تواند میل جنسی را نابود کند، صمیمیت چیزی بیش تر از داشتن رابطه جنسی است.
اگر زنده گی جنسی شما بی تحرک شده، سعی کنید زمان غیر جنسی بیشتری با یکدیگر صرف کنید، فقط خودتان دو نفر، گپ بزنید، یکدیگر را در آغوش بگیرید، ماساژ بدهید، راهی پیدا کنید و عشق تان را بدون رابطه جنسی ابراز نمایید.
نزدیک تر شدن به هم می تواند میل جنسی شما را بازسازی کند.
در پایان بازهم تکرار شود که، یگانه دشمن بشر امروزی بیماری روحی استرس می باشد که واقعاً زنده گی را تلخ می کند، پس استرس تان را کنترُل کنید و اگر خودتان نمی توانید از روان شناس مشوره بگیرید.
پایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =