هفته اولِ بعد از عروسی افغان!!!

زن سکسی افغان تیار شده برای عروسی رفتن
gap3xy زن سکسی افغان تیار شده برای عروسی رفتن

هفته اولِ بعد از عروسی افغان!!!

سکسی گپ، اولین مجله ی سکسی در افغانستان!

روز اول، صمیمیت جسمی!
هر کدام دست های خود را در دست دیگری بگذارید و به مدت 30 ثانیه بدون پلک زدن در چشمان یکدیگر نگاه کنید، سپس هرکدام از خاطرات خوش دوران گذشته خود حرف بزنید، بعد چند خصوصیت مثبت همسرتان را به او بگویید و به او یادآور شوید که دوستش دارید و از بودن با او خوشحال هستید.

روز دوم، صمیمیت عاطفی
به همسرتان بگویید چه رفتارهایی نشان دهنده این است که او شما را دوست دارد؟ برای رفع مشکلات زنده گی زناشویی که در آن یکی یا هر دو زوجین دچار فراموشی شده و از یاد برده که در قبال زنده گی مشترک خود چه مسئولیت های مهمی دارد، یادآوری تمام اصول فراموش شده برای تجدید حیات آن زنده گی بسیار مؤثر خواهد بود.

روز سوم، صمیمیت ارتباطی
وقتی تو با من حرف می زنی چه علایمی از طرز نشستن، حالت چهره، نوع گوش دادن و کلام تو می تواند نشان دهد که تو با من صمیمی هستی و این سوال را از همسرتان بپرسید و آنچه او می پسندد را اجرا کنید.

روزچهارم، صمیمیت اجتماعی – تفریحی
چه فعالیت ها و مراسمی وجود دارد که هر دو خوش حال می شویم در آن با یکدیگر شرکت کنیم و چه فعالیت هایی وجود دارد که ما هرکدام به طور جداگانه به ان علاقه مند هستیم؟ حال چه تصمیمی می توانیم راجع به دو نوع فعالیت داشته باشیم؟ از میان دوستان ما، کدام یک از آن ها مورد توافق هر دوی ما برای معاشرت و رفت و آمد هستند؟ کدام یک از دوستان ما هستند که دیگری علاقه ای به معاشرت با او ندارد؟حال چه تصمیمی می توانیم راجع به این افراد و معاشرت با آن ها داشته باشیم؟

روز پنجم، صمیمیت معنوی
من و تو چه شباهت هایی در اعتقادات مذهبی و ارزش های اخلاقی هم دیگر داریم؟ من و تو چه تفاوت هایی در اعتقادات مذهبی و ارزش های اخلاقی همدیگر داریم؟ حال با این تفاوت های خود چه کنیم تا به صمیمیت ما آسیب نزند؟

روز ششم، صمیمیت جنسی
من و تو چه اطلاعاتی از نیازهای جنسی هم داریم و چه گونه می توانیم اطلاعات بیشتری در مورد صمیمیت جنسی مان را به دست آوریم؟
به نظر می رسد که طی کردن این مراحل چند روز پشت سر هم و یادآوری مجدد آن ها در رابطه با همسر کمک می کند که زوجین، دوباره زندگی مشترک، همسر و مسایل مربوط به آن را مورد توجه قرار داده و آن چه را فراموش کرده اند دوباره به خاطر آورند؛ اگر باور نمی کنید، امتحان کنید.
پایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =